Ламінат

Як вибрати ламінат?

виробник ламінату, характеристики, зносостійкість, влагостійкість ламінату

Для необізнаних власників квартири, головний критерій вибору підлогового покриття – краса. Ламінат цим в належній мірі володіє, з огляду на різноманіття варіантів – під дерево, камінь, фантазії.

Проте зовнішній вигляд, не головне достоїнство стоїть покриття. Орієнтуватися слід за якістю ламелі – штучної дошки і завданням покриття. На що звертати увагу, який буває ламінат для підлоги – описано нижче.
критерії вибору

Характеристики ламінату

Технологічні характеристики численні. Типи ламінату для підлоги класифікуються для правильного вибору, в такий спосіб:

  • Зносостійкість. В цьому випадку ламінат ділиться на побутовий і комерційний. Діапазон класів від 21 до 31 – відноситься до першого, з 31 по 34 – до другого. З огляду на власну навантаження статі – відвідуваність, кількість меблів – вибирають відповідний варіант. Фахівці рекомендують відразу звертати увагу на комерційний тип ламінату – він виготовлений з кращими показниками спочатку і термін експлуатації обчислюється десятками років.
  • Товщина ламелі. Стандарт для якості – 8 мм і більше. 6. Дешеві варіанти з товщиною менш цієї величини не можуть вважатися якісними. Вони використовуються в гарантовано неактивних приміщеннях.
  • Вологостійкість. Життєдіяльність квартири завжди супроводжується взаємодією з водою. І навіть «сухі» приміщення – спальні, дитячі, вітальні вимагають періодично вологого прибирання. В особливому ставленні потребують санвузли, ванні і передпокої, де концентрація вологи підвищена. Має значення для захисту від вологи і обробка країв ламелей воском.
  • Спосіб монтажу. Два методу – клейовий і замковий – мають взаємозамінні гідності. Перший підвищує вологостійкість, але якщо трапилася псування однієї з ламелей, замінити її проблематично. Також його важко віднести до екологічно чистих продуктів. Другий – простий для монтажу навіть дилетанту, легко замінюється при потребі, але недосконалий в плані герметичності. 7. samostojatel’naja_ukladka_laminata Також замковий механізм ділиться на два типи – Click і Lock. Пальму першості тримає Click, так як з ним пошкодити ламель неможливо.
  • Виробник. Так як законодавець моди на ламінат – це Швеція, то покупка від представників цієї країни говорить про якість. Інші європейські представники будівельних марок повинні мати знайомий бренд. Середня вартість покриття належить Китаю. Вітчизняний виробник відрізняється бюджетною ціною.

На щастя, питання презентабельності покриття – другорядний. Ламінат займає особливе місце серед гідних декорацій для підлоги – ідеальна геометрія, глянець, імітації структур. Важливо поєднати інтер’єр квартири і обраний вид дошки – поєднання не повинно дисонувати.

Тепер, згідно з рекомендаціями, самостійно вибрати підлогове покриття – ламінат – нескладно. Важливо купувати кількість ламелей з запасом в 10%, якщо придбання передбачається поштучно, без викладення малюнка. Нерідко, у дилетантів не відразу виходить монтаж, тому псування деяких одиниць неминуча. Якщо витрачати зайві кошти, особливо на дорогі види – немає бажання, роботу доручають професіоналам, що гарантує результат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *