Паркетна дошка

Шпонована паркетна дошка – отримай більше за меншу вартість

Облаштувати вдома підлогу з дерева (а саме з недорогої паркетної дошки з дубу, ясену або інших порід) чи не найбажаніше коли основні критерії вибору це комфорт та уют. Дійсно, ми любимо дерев’яну пілогу за натуральність, природну неповторність кожної планки, теплу й приємну на дотик поверхню. А також і за традиційність та престиж, і за можливівсть відремонтувати та відреставрувати. Переваг достатньо.

Але й достатньо факторів з огляду на котрі ми можемо відмовитись від дерева на користь іншого типу покриття для підлоги. Для когось це розуміння необхідності докладати певні зусилля для правильної експлуатації, контролювати температуру та вологість (настійлива рекомендація буд-якого виробника паркета – вологість в межах 40-60%), хтось не певен, що зможе бути достатньо акуратним, щоб не пошкодити поверхню з деревини, комусь не подобаються можливі сезонні коливання розмірів паркетин, а ще він побоюється появи поскрипувань паркету і, взагалі, не вважає за потрібне витрачати більше певної кількості коштів на облаштування підлоги.

Всі ці аргументи цілком справедливі та зрозумілі й у виробника, що не стоїть на місці, а постійно намагається запропонувати більше за інших, є гідна відповідь. Нова конструкція паркетної дошки від української фабрики Вудхарт суттєво змінює споживацькі якості вже достатньо звичного для нас продукту.

За своєю будовою паркетна дошка на основі HDF-плити мало чим відрізняється від класичної тришарової паркетної дошки. Тут та ж багатошарова клеєна конструкція, в якій кожен шар відіграє свою роль.

Верхній (робочий) шар виготовлений з деревини цінних порід – дуб або ясен.
Середній шар, який є несучою основою дошки, замість рейок з деревини листяних порід виконаний з щільної і твердої HDF-плити. В ньому ж нарізани елементи з’єднання типу шип-паз, для скріплення планок між собою при монтажі на клей.
Нижній (стабілізуючий) шар виконаний з лущеного шпону.

Деревоволокниста плита HDF (продукт пресування ретельно подрібненої деревини під надвисоким тиском та без використання клеїв) має однорідну щільну структуру, завдяки якій майже не реагує на коливання температури і вологості, на відміну від звичайної деревини. Її поверхня при виготовленні ретельно шліфується і стає абсолютно рівною, що забезпечує дуже щільне прилягання верхнього шару з цінної деревини. Це дає точну геометрію всіх планок і виключає можливість скрипу при ходьбі. Також плита HDF дуже міцна і тверда, і надає ці якості всьому виробу. Паркетна дошка на основі HDF має виняткову механічну міцність і стійкість до деформацій. Продавити вм’ятину меблями або каблуком на верхньому шарі дошки досить важко. На сьогоднішній день дошка на основі HDF є найміцнішою і найстабільнішою паркетною дошкою. Вона не схильна до усихання основи через сезонні зміни клімату, її геометрія майже не змінюється, а також її складно пошкодити механічно.

Використання в якості верхнього шару саме шпону дуба або ясена товщиною 1,5мм дозволило запропонувати високі естетичні характеристики – широка й довга планка, мінімальна кількість та розмір сучків, більш однорідна за структурою та відтінками поверхня. При тому зберегти вражаюче помірну ціну не втрачаючи головного – натуральна дерев’яна пілога, абсолютно природня за виглядом та приємна й тепла на дотик.

Наразі, ознайомитися зі зразками паркетної дошки нової конструкції, переконатися в її перевагах, обрати свій персональний колір та замовити паркетну дошку з дуба та ясена у вражаючих розмірах за розумною ціною запрошуємо до нашого фірмового салону Паркетної Фабрики Вудхарт, що на Кільцевій Дорозі.

На негайні запитання відповідаємо за телефонами
+38 099 476 20 29
+38 098 117 52 26

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

 

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *