Вініловий ламінат

Вініловий ламінат який не боїться води та очищєння

SPC - Stone Plastic Composite (повна назва Limestone Plastic Composite) SPC - це кальцієво-полімерна підлога високої щільності на замковому з'єднанні

Ламінат – боїться води, навіть розлита на нетривалий час вода на поверхню ламінату може завдати непоправної шкоди покриттю, вологе прибирання практично виключена. Вінілова підлога – 100% водостійкий матеріал, на неї можна лити воду, мити водою, встановлювати у ванній кімнаті та інших вологих приміщеннях.

У складі ламінату присутні акрилові, меламінові і формальдегідні смоли, що не сприяє здоров’ю, на відміну від вінілового, який створений з використанням найсучасніших технологій без застосування шкідливих речовин.

Перш, ніж настилати ламінат, необхідно покласти “підкладку” з пробки або картону. Вінілова підлогане потребує “підтримуючих” матеріалів.

Ламінат вже через зовсім нетривалий час після установки починає стукати і гриміти при ходьбі, навіть при застосуванні підкладки, тоді як ходіння по покриттю вінілової підлоги безшумне і комфортне – ви не розбудите сплячу дитину або, наприклад, не заважаєте прослуховування класичної музики стуком каблуків.

У ламінату досить низький клас зносостійкості (в залежності від типу, він варіюється між 21 і 34-м). Тобто, укладання ламінату навіть в невеликому офісі / квартирі – не найкращий вибір. Він дуже швидко почне витиратися на стиках.

Вінілова підлога ж має особоміцний верхній шар (сертифікований по 43 класу зносостійкості), що дозволяє його застосовувати навіть у виробничих приміщеннях (не кажучи вже про житлові і громадські місця).

Ламінат – досить «товстий» (найпоширеніша товщина ламінату – 8 мм), тому може виникнути необхідність піднімати двері і т.д., а це означає додаткові незручності при зміні підлогового покриття. Загальна товщина покриття вінілової підлоги – всього 3,8 мм. При цьому, як уже говорилося вище, він дуже міцний, не кришиться і не тріскається від падіння на нього важких предметів.

Ламінат – досить слизький матеріал. А з вініловою підлогою ви можете бути спокійні за безпеку своїх близьких і колег – ніхто не посковзнеться.

З точки зору пожежної безпеки вініловий ламінат краще ламінату так як має нижчу групу горючості (Г1) тоді як ламінат – вищу (Г4).

Укладання вінілового ламінату, на відміну від укладання ламінату, не відніме у вас багато часу і сил. Одна людина може робити укладання цього покриття зі швидкістю приблизно 6 – 7 квадратних метрів на годину, навіть якщо він новачок в цій справі.

Вінілова підлога легко підрізається (підійдуть будь-які великі ножиці або добре заточений ніж). Укладання ламінату – процедура дорога, виконати складні підрізування може тільки професіонал. Тому, проводячи порівняння вартості ламінату і вінілового ламінату «на підлозі» ви виявите, що крім вигод в технічному плані установка вінілового ламінату вийде для вас навіть дешевше і заощадить час.

Ламінат – твердий матеріал, тому цей вид підлогового покриття не надає стільки можливостей дизайнерам, скільки надає їм вініл. Використовуючи вініловий підлогу, Ви можете сміливіше втілювати Ваші фантазії в реальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *