Паркетна дошка

Завжди в тренді паркетна дошка. Укладання ялинкою у 2020 році

Завжди в тренді паркетна дошка. Укладання ялинкою у 2020 році

Паркетна підлога може бути викладена по-різному, але найбільшу популярність здобуло укладання паркету ялинкою, оскільки це красиво і цікаво.

Подібні варіанти підлогового покриття почали використовувати дуже давно, але і зараз багато власників квартир і будинків не проти покласти у себе в вітальні красивий штучний паркет. Він складається з окремих елементів (брусків). Їх можна викласти в різному порядку, щоб отримати певний малюнок.

Само по собі паркетне покриття не можна назвати дешевим, але воно має масу переваг. Воно екологічно чисте, довго служить і дуже красиво виглядає. Дерев’яні підлоги завжди створюють відчуття затишку в приміщенні. Більш того, вони поєднуються практично з будь-яким стилем інтер’єру, але більш за все вони підходять для класичного дизайну.

Укладка паркета ялинкою. Паркетна дошка ялинка

Якщо власник будинку вирішив зупинити свій вибір на паркеті, йому потрібно подбати про те, щоб знайти хорошого майстра. Тільки на перший погляд робота з укладання штучного паркету ялинкою здається простою і зрозумілою. Насправді тут дуже багато різних нюансів, які часто не беруть до уваги майстри-новачки.

Працювати з покриттям, яке викладається з окремих елементів, значно складніше, ніж використовувати великі паркетні панелі. Але в даному випадку існує більше варіантів, яким чином викласти паркет. І все ж найбільшою популярністю користується ялинка. Вона буває класичною та французькою. Різниця з укладання і зовнішнім виглядом між цими варіантами дуже велика.

При виборі паркетних планок для підлоги потрібно орієнтуватися на метраж приміщення

Важливою умовою для укладання паркету є якість роботи. Якщо майстер буде ігнорувати правила, це призведе до того, що підлоги почнуть скрипіти. Подібна неприємність може доставити жителям будинку масу незручностей. Професіонали рекомендують для якісної укладання штучного паркету ялинкою використовувати бетонну стяжку, поверх якої укладається шліфована дошка. Так поверхня для подальшої роботи буде найбільш підходящою. Як заміну дошки можна використовувати листи фанери або ДСП.

При виборі паркетних планок для підлоги потрібно орієнтуватися на метраж приміщення. Якщо мова йде про великі кімнаті більш ніж в 20 кв. м., варто зупинити свій вибір на паркеті 400х50. Якщо підлоги будуть оброблятися в меншій за розміром кімнаті, можна вибрати більш короткі і вузькі планки.

Штучний паркет найчастіше можна зустріти викладеним у вигляді звичайної ялинки. Подібний варіант дуже простий, але має кілька особливостей. Безумовно, укладання паркету ялинкою буде більш витратною за часом і силам, ніж робота з паркетними дошками, але і зовнішній вигляд в даному випадку буде чудовим.

Якщо господар будинку вирішить доручити роботу над укладанням паркету професіоналам, він повинен бути готовим до того, що це буде коштувати дорожче, ніж інші способи викладки. Однак подібний варіант вважається найбільш зносостійким, тому в майбутньому всі витрати обов’язково окупляться.

Майстру для укладання паркету ялинкою знадобиться рулетка, шпагат з капрону, дерев’яні бруски і молоток, милицю для добивки, а також наколінники. На майбутнє також потрібно запастися валиком, пензликами і лаком. Якщо в приміщенні дуже холодно, потрібно відразу поставити в кімнаті обігрівач.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *